Seramik Kaplama

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, otomobilin alaşım ve boyalarında, zamanla oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilen bir uygulamadır. Otomobilin yüzeyindeki gözeneklerin en derin noktalarına nüfuz etmektedir. Bu sayede yüzeyin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyunca aşınmasını, okside olmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerden zarar görmesini engeller. Seramik kaplama uygulamasından sonra başka herhangi bir uygulamaya veya tekrarına gerek kalmaz.

 

Seramik kaplama uygulaması gelişmiş teknolojili olan kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde hiçbir şekilde zarar görmeyeceği gibi ve aynı zamanda kaplamadaki anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, yağmur asiti, tuz, reçine gibi kirleticilerin kolay temizlenmesine olanak sağlar.

 

Seramik Kaplama Uygulaması Nelere Karşı Dayanıklıdır?

Seramik kaplama ürünleriyle gerçekleşen uygulamada başka hiçbir uygulamaya ve tekrarına gerek kalmaksızın uzun yıllar boyunca otomobilin yüzeyini; ultraviyole, ağaç reçinesi, bu ve kuş pisliği gibi aşındırıcı etkenlerden korur.

 

Seramik Kaplamanın Dayanıklılık Süresi Ne Kadardır?

Seramik kaplamalar kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde aşınmaz, dökülmez, çatlamaz, sararmaz ve soyulmaz yapıdadırlar. Bu sayede bu uygulamanın dayanıklılık süresi ömürlüktür.

 

Seramik Kaplamanın Sağladığı Faydalar Nelerdir?

  • Parlak araç yüzeyi oluşturur.
  • Aracın görünümü kalıcı olarak korur.
  • Aracın yüzeyini her türlü aşındırıcı ve kirletici etkenlerden korur.
  • Aracın ikinci elde değerini yükseltir.
  • Uzun yıllar boyunca otomobiliniz hem yeni kalır hemde otomobili kullanmanın keyfini yaşarsınız.

Öne Çıkarılanlar

Bildiğiniz Üzere Araç Sahiplerinin En Büyük Korkusu Aracının Kapor

Otomobiller pek çok kişinin yaşam alanlarından bir tanesidir. Kimi her gün a

Araç kaportası üzerindeki boyalar, belirli zaman geçtikten sonra ya d

Seramik kaplama, otomobilin alaşım ve boyalarında, zamanla oluşabilecek zararları engell

Yorumlar

Yiğit E.

Gerçekten iş ve temizlik konusunda profesyonel hizmet sağlıyorlar.Arabasının detaylı temizliğini yaptırmayı düşünen tüm araç sahiplerine tavsiye ederim.

5 Yıldız

Resul K.

Gittiğim tek oto yıkamacı, on numara beş yıldız iş yapıyor helal olsun verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden işletme tavsiye ederim ....

5 Yıldız